Sprawny WUM

Chcesz ocenić równowagę oraz jakość i wydolność swojego chodu, a być może wykryć zaburzenia  w równowadze ciała lub asymetrii chodu? Zgłoś się na bezpłatne i nieinwazyjne badanie w ramach projektu Sprawny WUM, które prowadzi Zakład Rehabilitacji Oddział Fizjoterapii II Wydziału Lekarskiego razem ze Studenckim Kołem Naukowym Fizjoterapii.

Podczas badania zostanie wykonany szereg nieinwazyjnych testów oceniających chód i równowagę ciała na najnowocześniejszych urządzeniach wykorzystywanych do profesjonalnej diagnostyki czynnościowej. Po zakończeniu badania każdy z jego uczestników otrzyma odpowiedni raport, w którym w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, zostaną zapisane również wskazówki dotyczące dalszego postępowania. Wykrycie zaburzeń równowagi ciała lub asymetrii chodu, może pomóc w rozpoczęciu odpowiedniej profilaktyki, która zapobiegnie wystąpieniu ich niekorzystnych następstw, np. upadków. Do tej pory zbadane zostały 103 osoby. W bazie zgłoszonych jest już 219 osób.

Zapisy: e-mail: sprawny@wum.edu.pl

Oferta: dla studentów i pracowników WUM
Przewidywany czas badania: ok. 60 minut
Strój: wygodny (koszulka, krótkie spodenki, obuwie sportowe)