Sukcesy sportowe studentów WUM

Zaczynamy tydzień od sportowych sukcesów naszych studentek w Akademickich Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza! Oliwia Jaszewska, Emerald Chao, Natalia Siemież, Ewa Skolimowska, Tamara Siemieniuk, Maria Cieślik, Anna Zielińska, Ewa Wojtczuk i Aleksandra Glina zajęły 1 miejsce w klasyfikacji ogólnej kobiet w badmintonie! Co więcej, Emerald zdobyła złoty medal, a Tamara brązowy w grze indywidualnej. Równie ważne powody do świętowania ma AZS WUM Sekcja Pływacka. Agata Leszczyńska, Zofia Sajecka, Daria Kamińska i Joanna Grzeszczuk zajęły 3 miejsce w pływaniu. Ponadto Asia zdobyła srebrny medal na 100 m stylem klasycznym.Sukcesem i zdobyciem 3 miejsca w rzucie oszczepem ręcznym zakończyły się mistrzostwa dla Konrada Strzelca! Wielkie brawa dla naszych reprezentantów!