Miej wpływ na zdrową i przyjazną Warszawę – zachęcamy do głosowania na projekty w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2019!

Już od dzisiaj, przez najbliższe dwa tygodnie, będziecie mieli okazję wsparcia projektów zgłoszonych w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2019. Gorąco namawiamy do oddawania głosów na działania, które dadzą więcej możliwości na zdrowe i aktywne życie w naszym mieście. Wykorzystajcie szansę na współdecydowanie o tym, jak wydawane będą miejskie środki budżetowe w 2019 roku. Wśród zgłoszonych pomysłów znajdziecie m.in.: zajęcia z trenerem w siłowniach plenerowych, budowę nowych siłowni plenerowych, ustawienie defibrylatora w Parku Przy Bażantarni, modernizację boisk, budowę małej tężni solankowej w Parku Picassa na Białołęce, szkolenia dla młodzieży z zakresu udzielana pierwszej pomocy, badania wad postawy dla dzieci z Bielan, postawienie wież i budek lęgowych dla ptaków, inwestycje w tereny zielone i miejsca rekreacji, czy organizację cyklu spotkań z zakresu żywienia i gotowania dla rodziców przedszkolaków.

Udział w głosowaniu mogą wziąć wszyscy MIESZKAŃCY stolicy, niezależnie od wieku czy miejsca zameldowania. Doprecyzowując, żeby głosować, nie musicie mieć meldunku w Warszawie!

Pamiętajcie - można głosować na projekty zgłoszone w ramach tylko jednej dzielnicy.

Link do wszystkich projektów: https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/site/welcome

Zachęcamy do przejrzenia zgłoszonych projektów w kategoriach zdrowie, sport, zieleń:

BIiP: 15.06.2018