„Zdrowie pod kontrolą” – akcja profilaktyczna IFMSA – Poland Oddział Warszawa dla mieszkańców Warszawy

Studenci Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA – Poland Oddział Warszawa zapraszają mieszkańców Warszawy do skorzystania z bezpłatnych badań diagnostycznych podczas akcji „Zdrowie pod kontrolą”, która odbędzie 17 listopada 2018 r. w godzinach 10:00-18:00 na terenie Galerii Rondo Wiatraczna w Warszawie (ul. Grochowska 207).

W trakcie akcji będzie można skorzystać z:

• pomiaru ciśnienia tętniczego i poziomu glukozy we krwi (projekt “Serce masz tylko jedno”),
  • pomiaru masy i składu ciała oraz konsultacji dietetycznej (“Zaburzenia Odżywiania”),
  • porad i konsultacji jak skutecznie rzucić palenie („Antitobacco”),
  • z nauki samobadania piersi (”Think Pink”),
  • z nauki samobadania jąder (”Movember”),
  • akcji edukacyjnej ”Pink Lips” z zakresu profilaktyki nowotworu szyjki macicy,
  • informacji z zakresu profilaktyki zakażeń HIV (projekt ”Prewencja HIV”),
  • pokazu edukacyjnego dot. pierwszej pomocy ("Ratowanie na spontanie"),
  • zabawy edukacyjnej dla dzieci “Szpital Pluszowego Misia”,
  • dostępy do informacji o przebiegu procedury transplantacji, zwalczaniu krążących stereotypów, rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego ("Marrow Hero").

Ponadto dostępne będą:

● badanie Spirometryczne
● badanie EKG
● badanie składu masy ciała
● stanowisko edukacyjne o chorobach psychicznych
● stanowisko zapewniające porady stomatologiczne

Szczegóły akcji dostępne są w wydarzeniu https://www.facebook.com/events/504020506747543/

BIiP: 16.11.2018