Badanie w kierunku wykrycia wirusa HCV dla pracowników WUM

W dniu 30 listopada pracownicy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego mogą zgłaszać się na anonimowe, bezpłatne badania przesiewowe w kierunku wykrycia zakażenia wirusem HCV.

Kiedy? 30.11.2018 r. w godz. 10.00-13.00

Gdzie? budynek Rektoratu, sala 514 A (V piętro) na Wydziale Nauki o Zdrowiu WUM

UWAGA! Badania nie wymagają przygotowań i mogą odbywać się po jedzeniu.

Badania wykonywane będą poprzez bezboleśnie pobieraną krew poprzez nakłucie opuszki palca. Wynik testu poznaje się po kilku minutach. W przypadku pozytywnego wyniku badania, pacjent kierowany jest na powtórne badanie potwierdzające.

Badania prowadzone będą w ramach programu polityki zdrowotnej Samorządu Województwa Mazowieckiego „Program badań przesiewowych w kierunku wykrycia zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu C” na lata 2018-2019, którego jednym z realizatorów jest Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Zapraszamy do polubienia fanpage’a projektu: www.facebook.com/MazowszebezHCV na Facebooku oraz obserwowania profilu kampanii na Twiterze:  www.twitter.com/MazowszebezHCV.

Adres strony internetowej projektu to: www.hcv.wum.edu.pl